logo poranna rosa

 

Organizujemy wszelkie imprezy okolicznościowe rodzinne typu chrzciny, przyjęcia, imprezy jubileuszowe, rocznice, imprezy firmowe, integracyjne. Każda impreza jest wyjątkowa, a menu ustalane jest indywidualnie z Państwem i dostosowane do potrzeb gości.

+ Imprezy jubileuszowe
Urodziny, imieniny czy okrągła rocznica ślubu…nie wiesz jak zorganizować tą imprezę tak aby Twoi goście byli zadowoleni i zapamiętali ten wieczór na długo? Poranna Rosa jest wymarzonym miejscem na takie uroczystości, lasy, łąki, staw i duża działka otwierają szeroki wachlarz możliwości w tworzeniu wyjątkowej imprezy, jedyną przeszkodą jest Państwa wyobraźnia. Pomożemy Państwu w organizacji imprezy, ustalimy menu, oraz scenariusz szalonej zabawy dla wszystkich gości. Gwarantujemy świetną zabawę i zadowolenie na twarzach Państwa gości.
+ Studniówki
W imprezie udział biorą uczniowie klas maturalnych wraz z zaproszonymi osobami towarzyszącymi oraz nauczyciele. Tradycyjnie studniówka zaczyna się toastem wznoszonym szampanem, a po toaście bal rozpoczyna się wspólnym polonezem. Studniówka kojarzy się z dorosłością, piękną suknią, wytwornością, wydaje się nocą jedyną w swoim rodzaju. Studniówka została uznana za ostatni dzień wolności młodzieńczej i ostatniej zabawy pod nadzorem dorosłych. Stąd pojawiła się właśnie nazwa STUDNIÓWKA. Jednym z najważniejszych elementów studniówki jest jedzenie i muzyka. Zapewniamy Państwa, że na studniówce zorganizowanej w Sali bankietowej Poranna Rosa nie zabraknie jednego i drugiego.
+ Przyjęcia komunijne
Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej to najważniejsze wydarzenie po Chrzcie w życiu każdego Chrześcijanina. Uroczystość komunijna trwa od samego rana do późnych godzin popołudniowych i wymaga starannego zaplanowania. Przyjęcie komunijne w lokalu pozwala rodzicom poświęcić cały czas dziecku. Czasami bywa jedynym rozwiązaniem, kiedy zbyt duża ilość gości uniemożliwia zorganizowanie go w domu. Zachęcamy do organizacji przyjęcia komunijnego w Sali bankietowej Poranna Rosa. Zajmiemy się przygotowaniami dzięki czemu Państwo oraz goście będą mogli cieszyć się pięknym majowym popołudniem w gronie rodzinnym bez zakłóceń.
+ Chrzest
Poza zaplanowaniem samego dnia w którym odbywa się chrzest, przyjęcie wymaga odpowiedniej oprawy, czyli wysyłki odpowiednich zaproszeń dla gości, przygotowaniem strojów. Zadaniem dorosłych jest aby ich emocje nie zakłóciły spokoju dziecka. W końcu to dla niego bardzo ważny dzień, w którym uwaga wszystkich skupiona jest właśnie na nim. Zwykle w takim dniu wiele się dzieje. Powierzenie komuś organizacji przyjęcia to ogromna wygoda. Pozwala skupić się nam na duchowym przeżyciu tego wydarzenia. Podstawową zaletą wariantu z przyjęciem w restauracji jest powierzenie innym gotowania, przygotowania stołu i sprzątania w trakcie i po przyjęciu. W tym wszystkim wyręczą Państwa pracownicy Sali bankietowej Poranna Rosa. Okolice sali sprzyjają spacerowiczom. Jest również miejsce zabaw dla dzieci, które sprawi, że bardzo miło będą wspominać to rodzinne spotkanie.